www.icanfootball2.yetkin-forum.com
Sitemize Hoşgeldiniz Umarım İyi Vakit Geçirirsiniz !
Sitemize Hoşgeldiniz Umarım İyi Vakit Geçirirsiniz !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İcanfootball Hakkında Herşey

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap
İcanfootball'un Yeni Adresine Hoşgeldiniz! Yeniliklerimiz Son Hızıyla Devam Ediyor ....
En iyi yollayıcılar
Admin
***MARCO SRNA TAKIM ARIYOR*** Vote_lcap***MARCO SRNA TAKIM ARIYOR*** I_voting_bar***MARCO SRNA TAKIM ARIYOR*** Vote_rcap 
FildisiKeita
***MARCO SRNA TAKIM ARIYOR*** Vote_lcap***MARCO SRNA TAKIM ARIYOR*** I_voting_bar***MARCO SRNA TAKIM ARIYOR*** Vote_rcap 
karslı
TurkishKence
hasan cenk
phicer
ozgurarslan
Marco Srna
King_Pepes
SallaDinho
En son konular
» Soner Keskin Takım Arıyor!!!!!!
***MARCO SRNA TAKIM ARIYOR*** I_icon_minitimePtsi Kas. 09, 2009 2:39 am tarafından ikosony

» TAKIMA GİRMEK İSTEYENLER OYUNCULAR ADINIZI YAZINIZ
***MARCO SRNA TAKIM ARIYOR*** I_icon_minitimePaz Kas. 08, 2009 6:13 am tarafından ikosony

» takım arıyan
***MARCO SRNA TAKIM ARIYOR*** I_icon_minitimePaz Kas. 08, 2009 6:04 am tarafından ikosony

» Takım Arayanlar
***MARCO SRNA TAKIM ARIYOR*** I_icon_minitimeCuma Kas. 06, 2009 3:08 am tarafından ikosony

» Yeni Sitelerden 1 Tanesi Daha
***MARCO SRNA TAKIM ARIYOR*** I_icon_minitimeÇarş. Ekim 14, 2009 10:09 pm tarafından TurkishKence

» selammmmmmmmmmm
***MARCO SRNA TAKIM ARIYOR*** I_icon_minitimePerş. Ekim 08, 2009 11:50 pm tarafından ahmet

» Yeni Kesin Bakın.!
***MARCO SRNA TAKIM ARIYOR*** I_icon_minitimeC.tesi Ekim 03, 2009 6:42 pm tarafından Admin

» (Murat Gelene Kadarki) Yeni Kadro.!
***MARCO SRNA TAKIM ARIYOR*** I_icon_minitimeC.tesi Ekim 03, 2009 1:36 pm tarafından haszen

» KUzenim yüzünden !!!
***MARCO SRNA TAKIM ARIYOR*** I_icon_minitimeC.tesi Ekim 03, 2009 5:29 am tarafından Admin

Kimler hatta?
Toplam 12 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 12 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 35 kişi Ptsi Tem. 01, 2024 3:07 pm tarihinde online oldu.

***MARCO SRNA TAKIM ARIYOR***

2 posters
YazarMesaj
Marco Srna
Co Admin
Co Admin
Marco Srna

Aktiflik :
***MARCO SRNA TAKIM ARIYOR*** Left_bar_bleue999 / 999999 / 999***MARCO SRNA TAKIM ARIYOR*** Right_bar_bleue

***???!!!___===___!!!???***
İcf Lira : 66
Karma Puanı : 4

***MARCO SRNA TAKIM ARIYOR*** Empty
MesajKonu: ***MARCO SRNA TAKIM ARIYOR***   ***MARCO SRNA TAKIM ARIYOR*** I_icon_minitimePerş. Eyl. 24, 2009 10:14 pm

ben marco srna hiç belli olmuyo dimi xD 5-6 aydır oynuyom son aylarda pc bozuldu ve yaptırınca cs ye başladım ayrıca csde top 15de 16. yım xDDDD oyunda koşarken space yada w yada shift yerine şarjör deiştirme tuşu r basıom k.bakmayın artık Very Happy alışkanlık olmuş arada sırada oyunda ileti olarak connect yazarsamda k.bakmayın

8 e geçtim

12 saat onlnie ydim tatilde okullar açıldı en fazla 2 saat artık

sbs puanım 460 sraki 440 Sad

yarışmacı arkadaşlara başarıalr dilerim

Very Happy Very Happy Very Happy

inşallah hissettiğim gibi kırmızı açmam buradan 500binle gidersin umarım 300 lira açarım iyi bi teklif gelir 10dan geriye sayalımmı acun bey Very Happy

gelelim sadede beni almak isteyenler istemeye gelsin Very Happy baya bi bonservisim yok sadece başlık param var Very Happy

ama beşik kertmesi varsa beleşde olur Very Happy allahın emri peygamberin kavli ile Very Happy golcünüze talibim demeniz yeterli

çok alakalı yazılar yazarım

Very Happy belli oluyo dimi

cidden konuya geçelim

aylık 2bin + sigorta isterim

bide filo ve araba Very Happy

yaşam garantisi filan derken fazla bişi tutmaz size xD

valla bu sefer konuya geliorum

6 aydır oynuyom orta sahadayımdır 5 no alırsam mütiş frkikik çekerim özellkile korkerin ordan sık sık 90a taakrım şahitler bol bol xD

sonra devre arasında uludağ limonata içmeden duramam

Very Happy

benim için para önemli değil önemli olan takımın gelecek vaad etmesi huzur ve mutluluk beni yeniler tanımaz ÇÜNKÜ ESKİLER TANIR YENİLER ÖRNEK ALIR xD

zaten pc fazla giremicem istediğim saatlerde girmem bile garanti deil zaten okul 2.siyim girerimdir inşallah..

umarım baymadım İLGİLENENLER LE OYUNDAN TANIŞALIM

beni bu sitenin admini biliyo zaten

DAHA YAZMAMI İSTERSENİZ YAZARIM

xD

saygılar

marco srna/daniel güizaa/xavier alonso
TurkishKence
Admin
Admin
TurkishKence

Aktiflik :
***MARCO SRNA TAKIM ARIYOR*** Left_bar_bleue999 / 999999 / 999***MARCO SRNA TAKIM ARIYOR*** Right_bar_bleue

İcf Lira : 2147483647

MesajKonu: Geri: ***MARCO SRNA TAKIM ARIYOR***   ***MARCO SRNA TAKIM ARIYOR*** I_icon_minitimePerş. Eyl. 24, 2009 10:34 pm

oha lan romanmı yazıon Very Happy
http://http:/icanfootball2.yetkinforum.com
Marco Srna
Co Admin
Co Admin
Marco Srna

Aktiflik :

MesajKonu: Geri: ***MARCO SRNA TAKIM ARIYOR***   ***MARCO SRNA TAKIM ARIYOR*** I_icon_minitimeCuma Eyl. 25, 2009 12:05 am

okudunmu merak etme okurken kısa gelecektir çünkü komik yazdık biras.. xD
TurkishKence
Admin
Admin
TurkishKence

Aktiflik :

İcf Lira : 2147483647

MesajKonu: Geri: ***MARCO SRNA TAKIM ARIYOR***   ***MARCO SRNA TAKIM ARIYOR*** I_icon_minitimeCuma Eyl. 25, 2009 3:20 am

eet okudum Very Happy
http://http:/icanfootball2.yetkinforum.com
Marco Srna
Co Admin
Co Admin
Marco Srna

Aktiflik :

MesajKonu: Geri: ***MARCO SRNA TAKIM ARIYOR***   ***MARCO SRNA TAKIM ARIYOR*** I_icon_minitimeCuma Eyl. 25, 2009 11:03 pm

lan posta kastığın yetmedimi bu konuyla alakalı tek iletin var ya sus sus suss..

***MARCO SRNA TAKIM ARIYOR***
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ricardoo Quaresma Takım Arıyor
» Vokran Scrops takım arıyor
» Theo Walcot Takım Arıyor
» Soner Keskin Takım Arıyor!!!!!!
» Takım Arıyorum.