www.icanfootball2.yetkin-forum.com
Sitemize Hoşgeldiniz Umarım İyi Vakit Geçirirsiniz !
Sitemize Hoşgeldiniz Umarım İyi Vakit Geçirirsiniz !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İcanfootball Hakkında Herşey

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap
İcanfootball'un Yeni Adresine Hoşgeldiniz! Yeniliklerimiz Son Hızıyla Devam Ediyor ....
En iyi yollayıcılar
Admin
TÜM FIKRALAR - Sayfa 2 Vote_lcapTÜM FIKRALAR - Sayfa 2 I_voting_barTÜM FIKRALAR - Sayfa 2 Vote_rcap 
FildisiKeita
TÜM FIKRALAR - Sayfa 2 Vote_lcapTÜM FIKRALAR - Sayfa 2 I_voting_barTÜM FIKRALAR - Sayfa 2 Vote_rcap 
karslı
TurkishKence
hasan cenk
phicer
ozgurarslan
Marco Srna
King_Pepes
SallaDinho
En son konular
» Soner Keskin Takım Arıyor!!!!!!
TÜM FIKRALAR - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi Kas. 09, 2009 2:39 am tarafından ikosony

» TAKIMA GİRMEK İSTEYENLER OYUNCULAR ADINIZI YAZINIZ
TÜM FIKRALAR - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Kas. 08, 2009 6:13 am tarafından ikosony

» takım arıyan
TÜM FIKRALAR - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Kas. 08, 2009 6:04 am tarafından ikosony

» Takım Arayanlar
TÜM FIKRALAR - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma Kas. 06, 2009 3:08 am tarafından ikosony

» Yeni Sitelerden 1 Tanesi Daha
TÜM FIKRALAR - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Ekim 14, 2009 10:09 pm tarafından TurkishKence

» selammmmmmmmmmm
TÜM FIKRALAR - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. Ekim 08, 2009 11:50 pm tarafından ahmet

» Yeni Kesin Bakın.!
TÜM FIKRALAR - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi Ekim 03, 2009 6:42 pm tarafından Admin

» (Murat Gelene Kadarki) Yeni Kadro.!
TÜM FIKRALAR - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi Ekim 03, 2009 1:36 pm tarafından haszen

» KUzenim yüzünden !!!
TÜM FIKRALAR - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi Ekim 03, 2009 5:29 am tarafından Admin

Kimler hatta?
Toplam 25 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 25 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 35 kişi Ptsi Tem. 01, 2024 3:07 pm tarihinde online oldu.

TÜM FIKRALAR

5 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
ozgurarslan
Profesyonel Oyuncu
Profesyonel Oyuncu

Aktiflik :
TÜM FIKRALAR - Sayfa 2 Left_bar_bleue120 / 999120 / 999TÜM FIKRALAR - Sayfa 2 Right_bar_bleue

İcf Lira : 106
Karma Puanı : 2

TÜM FIKRALAR - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: TÜM FIKRALAR   TÜM FIKRALAR - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 7:00 pm

Konunun ilk mesajı :

Herkes Kendi Yediğinden İkram Eder Bir gün İran hükümdarı Şah İsmail düşmanı olan Yavuz Sultan Selim hana bazı hediyeler yollar ama bu hediyeler çok değerli hediyeler halılar altınlar gümüşler
yakutlar deve deve yemişler ve bir de sandık hediyeler Yavuz a getirilir açılır ama o da ne içeriyi bir koku kaplar ama çok kötü bir koku nedir bu diye herkes aramaya başlar birde bakarlar ki sandığın dibinde insan dışkısı konulmuş
Yavuz Sultan Selim hemen buna bir cevap vermek için ulemalarını hocalarını toplar.Buna iyi bir şekilde cevap verilmesi gerekmektedir.Ve yine cevabı kendisi bulur aynı hediyelerden kendiside hazırlatır ve vezirine kendisine bir kutu gül lokumu getirmesini ister ve lokumun altınada bir not yazar elçiyle şah İsmaile yollar.şah İsmail hediyeleri kabul eder ama içinde bir tereddüt acaba o bana ne dışkısı yoladı diye düşünürken içeriyi birden lokum kokusu sarar çok güzel kokmaktadır.Vezir lokumu ikram eder şah önce başkaları tatsın enson ben tadarım diyerek kendine göre önlem alır herkes lokumları yedikten sonra sıra şah İsmaile gelir şah lokumu yer ve altındaki not gözüne ilişir.notta şöyle yazmaktadır
'İsmail herkes kendi yediğinden ikram eder'
YAVUZ SULTAN SELİM
http://www.ozgur60.tr.gg

YazarMesaj
ozgurarslan
Profesyonel Oyuncu
Profesyonel Oyuncu

Aktiflik :
TÜM FIKRALAR - Sayfa 2 Left_bar_bleue120 / 999120 / 999TÜM FIKRALAR - Sayfa 2 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: TÜM FIKRALAR   TÜM FIKRALAR - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 9:27 pm

GS FBLİYE

adamın biri yolda yürüyormuş .adam bağara bağara fener fener diye bağırmış ama adam şaşırmış.aradan 5 dk geçmiş galatasaray galatasaray diye bağıran bir adam geçmiş ada gene şaşaırmış. birden fenerliler sevinmiş. şaşıran adam sormuş niye seviniyosunuz.fenerli: galatasary 7 kişi kaldı ondan :ama birden üzlüğr neden üzldünüz;gs bize 7 tane çaktı ama biz ise mısır çaktık .adam demiş bu futbol kaç kişi oynanıyi demiş.fenerli 11 kişi .adam ula allahatan 7 kişi kalmışlar 11 kişi olsalar ne yapardınız.adam heeee demiş.sen nerden geldin be adam .adam uzaydan .uzaydan mı uzayda biile bu maç konuşuluyor ben maç yorumcusuyum ama sizin kadar kek birini görmedim çünkü hepiniz fenerbahçelisiniz.adam hepsi buna dalar ulaaaa hem yeniliyorlar hemde dövüyorlar. ....... artık ben galatasaraylım . sizi de uzayda lşikayet edecem ananızı pastırma yollayacağım.
ozgurarslan
Profesyonel Oyuncu
Profesyonel Oyuncu

Aktiflik :

MesajKonu: Geri: TÜM FIKRALAR   TÜM FIKRALAR - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 9:29 pm

HAKEMLER BİZDEN
Bir devrin tüm as ve klas futbolcuları cennette buluşmuş. Cennetin baş meleği de futbol meraklısıymış. Şeytanı çağırtmış: -Cennetle cehennem arasında bir maç düzenleyelim ne dersin? -Boşuna oynamayalım, biz kazanırız, demiş şeytan. -Olur mu en iyi futbolcular bizde, ne kadar da kötü futbolcu varsa sizde... Şeytan şeytanca gülümsemiş: -Ama bütün hakemler de bizde...
ozgurarslan
Profesyonel Oyuncu
Profesyonel Oyuncu

Aktiflik :

MesajKonu: Geri: TÜM FIKRALAR   TÜM FIKRALAR - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 9:30 pm

BOX MAÇI

Bir gün Temel Mike Tayson ile ünvan maçına çıkmış.
Daha ilk yumrukta Temel nakavt olmuş.
Hakem bir, iki, üç dört.. sayarken menejeri Temel in kulağına;
- Sakın dokuzdan önce kalkma.
Temel hafifden gözlerini aralayarak menejerine;
- Saat kaç?
ozgurarslan
Profesyonel Oyuncu
Profesyonel Oyuncu

Aktiflik :

MesajKonu: Geri: TÜM FIKRALAR   TÜM FIKRALAR - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 9:31 pm

KAMP

Otel odasindan telefon eden kadin arkadasi bayana:
- Kaldigim otele kamp yapmak üzere bir futbol takimi geldi.
Telefonun diger ucundaki kadin:
- Sen sekse düskün bir kadinsin. Nasil takimdan memnun musun?
- Henüz bir sey söyleyemem. Bu gece de sol açigi deneyecegim.
ozgurarslan
Profesyonel Oyuncu
Profesyonel Oyuncu

Aktiflik :

MesajKonu: Geri: TÜM FIKRALAR   TÜM FIKRALAR - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 9:31 pm

FENERİN HALİ

Kadın arkadaşına kocasıyla cinsel hayatının monotonluğu ile ilgili dert yanmaktaydı.

-Ah kardeş artık ne elliyo ne yokluyo, ayda yılda bi çok canı çektikçe yaklaşıyo. Varsa yoksa 24 saat futbol.

-Ah şekerim bunu halletmek çok kolay, der arkadaşı ve devam eder; hangi takımlıydı senin kocan?

-Galatasaraylı. Ne olmuş ki?

-Bak şimdi akşam eve gittiğinde kocan işten gelmeden fenerbahçe formasını giy bekle bakalım ne olacak.

Ertesi gün kadın tekrar arkadaşına mutlu bir şekilde gelir ve anlatmaya başlar.

-Ay şekerim verdiğin fikir için çok teşekkür ederim. Eve gittim fenerbahçe formasını giydim. Ardından kocam gelip beni o formanın içinde görünce vay efendim sen benim galatasaraylı olduğumu bilmiyomusun da bu formayı giyiyosun diyerek üstüme bi atladı sabaha kadar 5 postayı sayabildim gerisini hatırlamıyorum.

-Ben sana dedim artık bol zevkli geceler dilerim, der arkadaşıda.

Aradan günler haftalar geçer adam her akşam gelipte formayı karısının üstünde gördükçe dellenip sabaha kadar kadını posta manyağı yapar. Kadın gittikçe halsizleşmiştir. Tekrar arkadaşına gider ve anlatır.

-Kardeş kocam boğa gibi oldu dur durak bilmiyo. Bak sana iğne iplik gibi kaldım her gece onlarca defa sevişmekten, der. Arkadaşı devam eder;

-Şekerim o zaman bu akşam eve gidince kocan gelmeden galatasaray formasını giyde bekle bakalım ne olacak.

Kadın akşam eve gider ve galatasaray formasını giyer ve bekler. Kocası eve geldiğinde birde bakar ki karısı galatasaray formasını giymiş. Kendinden emin bir tavırla şöyle der;
ozgurarslan
Profesyonel Oyuncu
Profesyonel Oyuncu

Aktiflik :

MesajKonu: Geri: TÜM FIKRALAR   TÜM FIKRALAR - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 9:32 pm

-Ya işte biz adamı böyle *ike *ike cim bomlu yaparız
karslı
Profesyonel Oyuncu
Profesyonel Oyuncu

Aktiflik :
TÜM FIKRALAR - Sayfa 2 Left_bar_bleue300 / 999300 / 999TÜM FIKRALAR - Sayfa 2 Right_bar_bleue

İcf Lira : 50018

MesajKonu: Geri: TÜM FIKRALAR   TÜM FIKRALAR - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 9:32 pm

BİRSÜRÜ KİŞİ KAYIT OLMAK İSTİYOR ALSANA
ozgurarslan
Profesyonel Oyuncu
Profesyonel Oyuncu

Aktiflik :

MesajKonu: Geri: TÜM FIKRALAR   TÜM FIKRALAR - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 9:33 pm

ZİDANE

Fatih Terim bir gün İtalya’daki Trapattoni ye gitmiş ve demiş ki:
- Bizimkilerde futbolcu sizinkilerde; siz niye bu kadar başarılısınız da biz değiliz?
Trapattoni " Bak şimdi anlayacaksın" demiş ve Zidane ı çağırmış, demiş ki
- Bak Zidane. Babanın oğlu olup da senin kardeşin olmayan kişi kimdir?
Zidane
- Benim... demiş.
Fatih Terim in bu çok hoşuna gitmiş ve hemen Türkiye’ye gelip antrenmanda olan Hakan Şükür ü çağırmış, demiş ki
- Hakan babanın oğlu olup da kardeşin olmayan kişi kimdir?
Hakan düşünmüş bulamamış ve hemen Ergün ün yanına gitmiş.Soruyu Ergün e sormuş. Ergün cevap olarak
- Benim demiş.
Hakan büyük sevinçle hocasına gelmiş. Hocam " Buldum buldum Ergün müş." demiş.
Fatih Terim de :
- Ne Ergün ü oğlum Zidane Zidane... demiş
ozgurarslan
Profesyonel Oyuncu
Profesyonel Oyuncu

Aktiflik :

MesajKonu: Geri: TÜM FIKRALAR   TÜM FIKRALAR - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 9:33 pm

DEGAJ

Karadeniz de bir evde yangın çıkmıştı.
Bir kadın kucağında çocukla damın tepesinde kalakalmıştı.İtfaiye geldi, ama kadın bir türlü çocuğu aşağı atmıyordu.

Birlikte cayır cayır yanacaklardı. Derken kalabalığın arasından Temel fırladı :
-At yenge, çocuğu aşağı at.Ben Sürmenespor un kalecisiyim.Çocuğu tutarım.

Kadın inandı ve attı.
Temel nefis bir atlama ile çocuğu yakaladı.
Sonra üç kere yere vurup degajını yaptı..
ozgurarslan
Profesyonel Oyuncu
Profesyonel Oyuncu

Aktiflik :

MesajKonu: Geri: TÜM FIKRALAR   TÜM FIKRALAR - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 9:34 pm

UEFA BİLGİSAYAR PROGRAMCILARINI KOVDU

UEFA ÇALISANLARININ iSYANI
UEFA bilgisayar programcilarini isten cikardi,(reuters-cenevre)
UEFA merkezinden yapilan aciklamaya gore fenerbahce hakkinda bilgi almak icin uefa/championsleague.com sitesine girenler, "bu isimde bir takim kayitlarimizda bulunmamaktadir" yanitini almalari uzerine şikayette bulunmuslar.
yapilan arastirmada bilgisayar sisteminin sampiyonlar liginde puan alamayan takimlari kaydetmedigi ortaya cikmis.
bilgisayar bolumu sefi hans gunter "hatamizi kabul ediyoruz,bilgisayar
programini hazirlarken iki buyuk ihtiyatsizligimiz oldu;ilki bir takimin hic puan alamayacagini aklimiza getirmememiz, ikincisi ise fenerbahcenin
sampiyonlar ligine katilabilecegi ihtimalini ongormememiz " aciklamasini yapmis
ozgurarslan
Profesyonel Oyuncu
Profesyonel Oyuncu

Aktiflik :

MesajKonu: Geri: TÜM FIKRALAR   TÜM FIKRALAR - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 9:46 pm

YOLLAR KAÇ ŞERİTLİYDİ

bir minibüs şöförü kaza yapar. farı kırılır. fardan bir cin çıkar. cin:

dile benden ne dilersen..............

şöför:

bütün yollar 4 şeritli olsun

cin: buçok zor başka bir şey söyle

şöför:

cimbom şampiyon olsun

cin:

yollar kaç şeritli olsun demiştin.
ozgurarslan
Profesyonel Oyuncu
Profesyonel Oyuncu

Aktiflik :

MesajKonu: Geri: TÜM FIKRALAR   TÜM FIKRALAR - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 10:14 pm

ETLİ PİLAV

Temel ile Dursun lokantaya gitmişler. Garson;
-Buyurun efendim.
Dursun;
-Bana bir pilav, üstüne de et.
Temel hemen atılmış;
-Bana da bir pilav ama üstüne etme!
ozgurarslan
Profesyonel Oyuncu
Profesyonel Oyuncu

Aktiflik :

MesajKonu: Geri: TÜM FIKRALAR   TÜM FIKRALAR - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 10:15 pm

PADİŞAH VE KAYSERİLİ

Padişahın biri,
- Bana yalan söyleyebilene bir küp dolusu altın vereceğim!
demiş. Yalancılar, hemen saraya koşuşturup başlamışlar yalana;
- Bir kuş, aslanı kapıp yuvasına götürdü.
- Bunun neresi yalan?.. Kuş kartaldır, Arslan da kuzu kadar minik bir yavru. Kaptı mı götürür tabii!..
- Komşu ülkede bir eşeği kral yaptılar!..
- Ülkenin kralı, pencereden bakınırken tacını düşürmüş. Taç da pencerenin altındaki eşeğin başına geçmiş. Taç kimin kafasındaysa, kral odur tabii!..
- Padişahım, ben gökyüzüne bir ok attım. Altı ay sonra geri döndü!
- Senin ok bir ağacın üstüne düşmüştür. Ağaç, sonbaharda yapraklarını dökünce, takılacak yer bulamayıp yere inmiştir.
Böylece padişah, her yalana gerçek bir bahane bulmuş ve kimse padişaha bu yalandır dedirtememiş. Ama bir gün bir Kayserili gelmiş;
- Padişahım, sen benim babamdan borç olarak bir küp dolusu altın almıştın. Şimdi geri almaya geldim. Yalandır dersen ödülümü ver. Yalan değil dersen borcunu öde!..
ozgurarslan
Profesyonel Oyuncu
Profesyonel Oyuncu

Aktiflik :

MesajKonu: Geri: TÜM FIKRALAR   TÜM FIKRALAR - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 10:15 pm

DOKKTOR VE YAŞLI ADAM

Adam 80 yaşına merdiven dayamış durumda doktora gider. Doktor muayenesini yaparken bu arada sorar
- Nasılsınız.Hayatınızdan memnun musunuz?
adam
-"Ah doktor bilemezsiniz o kadar mutluyum ki. 20 yaşında bi karım var ve benden 3 aylık hamile."
doktor çok şaşırır ve böyle bi durumu aklı almaz. Adama dönüp derki.
-"size bir hikaye anlatacağım. Adamın biri geyik avına çıkmayı çok seviyormuş." Her gün tüfeğini alır ava gidermiş. Yine bir sabah kalkar ava gitmek için hazırlanır.Yalnız yanlışlıkla tüfeğini alacağına şemsiyesini alır.
Neyse bu adam ormanda ilerlerken aniden önüne bir geyik çıkar. Adam şemsiyesini doğrultur nişanını alır güm geyik yerde. Yaşlı adam tam bu arada
- "Hayır kesinlikle başka biri vurmuş olmalı."
doktorda
-Evet kesinlikle:))
hasan cenk
Moderatör

Aktiflik :
TÜM FIKRALAR - Sayfa 2 Left_bar_bleue800 / 999800 / 999TÜM FIKRALAR - Sayfa 2 Right_bar_bleue

İcf Lira : 200003
Karma Puanı : 5

MesajKonu: Geri: TÜM FIKRALAR   TÜM FIKRALAR - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma Eyl. 25, 2009 1:23 am

biliyodum bunu Very Happy

TÜM FIKRALAR
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Fıkralar Buraya